Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Kabaretowe Pożegnanie Lata – III Biesiada w Ustroniu

Facebook Twitter

W tym roku Biesiada odbędzie sie pod hasłem Kabaretowe Pożegnanie Lata. Na jednej scenie w oryginalnym, przygotowanym specjalnie na tę okazję programie artystycznym spotkają się największe gwiazdy, których specjalnie nie trzeba przedstawiać: Kabaret Młodych Panów, który właśnie w Ustroniu postanowił świętować swoje dziesiąte urodziny oraz Kabaret Marcina Dańca.

31.08.2014 r., godz. 16.00, Amfiteatr w Ustroniu

Już po raz trzeci w ustrońskim Amditeatrze odbędzie się Biesiada. Poprzednie edycje przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów. Amfiteatr pękał w szwach, a publiczność bawiła się doskonale.

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Kabaret Młodych Panów natomiast bije ostatnio rekordy popularnosci. Ich nowy program: Ślązisz Is Easy to zupełnie nowe skecze, nowe teksty i piosenki. To program przygotowany specjalnie dla goroli, półgoroli, basztardów i krojcoków, a dodatkowo niepowtarzalna okazja wspólnych obchodów Jubileuszu Kabaretu.

Wydarzenie jest znakomitą propozycją dla wszystkich miłośników dobrego humoru, piosenki, ale przede wszystkim dla spragnionych zabawy w najlepszym wydaniu.

Jak przystało na prawdziwą biesiadę nie zabraknie różnorodnych stoisk gastronomicznych, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Bilety: przedsprzedaż: 50 zł.

KONTAKT:

Agencja Artystyczna Art Projekt

Aleksander Weiss: tel. 501 24 98 54
Zuzanna Weiss: tel. 512 096 507

Zapraszamy!

„Pożegnaj lato na najlepszej Biesiadzie z największymi gwiazdami w Ustroniu!”

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 czerwca 2020