Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Kacper Woryna w finale Złotego Kasku

Facebook Twitter

Kacper Woryna awansował do finału turnieju o Złoty Kask. Żużlowiec ROW-u Rybnik wystartował wczoraj (02.04.) w jednym z półfinałów w Ostrowie.

Podczas zawodów zgromadził 11 punktów co dało mu czwartą lokatę i awans do finału. Sztuka ta nie udała się dwóm jego kolegom z drużyny ROW-u. W tych samych zawodach Mateusz Szczepaniak zgromadził 8 punktów i zajął 8-me miejsce, w półfinale w Pile Zbigniew Suchecki był 12-ty. Finał Złotego Kasku odbędzie się 20 kwietnia w Pile.

Wyniki eliminacji w Pile:

1. Paweł Przedpełski – 15 (3,3,3,3,3) 2. Krzysztof Buczkowski – 12 (3,3,1,3,2) 3. Dominik Kubera – 12 (3,2,3,2,2)
4. Norbert Kościuch – 11 (2,2,2,2,3)
5. Bartosz Smektała – 10 (1,3,2,1,3,3) – rezerwowy
6. Przemysław Pawlicki – 10 (1,3,2,2,2,2)
7. Kacper Gomólski – 9 (2,0,1,3,3)
8. Adrian Cyfer – 9 (0,2,3,3,1)
9. Marcin Nowak – 8 (2,2,1,1,2)
10. Oskar Fajfer – 7 (3,1,2,d,1)
11. Oskar Bober – 5 (2,1,0,2,0)
12. Zbigniew Suchecki – 4 (w,1,3,0,0)
13. Marcin Jędrzejewski – 3 (0,0,1,1,1)
14. Maksymilian Bogdanowicz – 2 (1,1,0,0,0)
15. Karol Żupiński – 2 (0,1,1)
16. Rafał Karczmarz – 1 (1,0,0,-,-)
17. Mirosław Jabłoński – 0 (w,d,-,-,-)
18. Arkadiusz Pawlak – 0 (0,0)

Wyniki eliminacji w Ostrowie:

1 Szymon Woźniak – 14 (3,3,3,2,3)
2 Sebastian Niedźwiedź – 11 (1,3,1,3,3)
3 Adrian Miedziński – 11 (3,2,3,2,1)
4 Kacper Woryna – 11 (2,2,2,3,2)
5 Tobiasz Musielak – 10+3 (1,1,3,3,2)
6 Krystian Pieszczek – 10+2 (2,1,3,3,1)
7 Daniel Kaczmarek – 10+1 (3,3,0,1,3)
8 Mateusz Szczepaniak – 8 (1,2,1,2,2)
9 Tomasz Gapiński – 7 (2,3,2,d,0)
10 Kamil Brzozowski – 6 (0,0,2,1,3)
11 Adrian Gała -6 (0,2,2,d,2)
12 Grzegorz Walasek – 5 (3,1,d,1,d)
13 Marcel Kajzer – 4 (0,0,1,2,1)
14 Igor Kopeć-Sobczyński – 3 (1,0,1,0,1)
15 Jarosław Hampel – 2 (u/- – – – )
16 Marcin Kościelski – 1 (0,1,w,0)
17 Damian Baliński – 0 (1,d,d, -)

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj