Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Koleje Śląskie promują sportowców. „Pociąg Mistrzów” już na torach

Facebook Twitter

Anita Włodarczyk, Paweł Fajdek, Justyna Święty-Ersetic czy Ewa Swoboda. To sportowcy, których wizerunek pojawił się na "Pociągu Mistrzów". To nowy skład, który już kursuje na wszystkich liniach obsługiwanych przez Koleje Śląskie i reklamuje lekkoatletyczne wydarzenia sportowe, które czekają Stadion Śląski w 2021 roku.

fot. Patryk Pyrlik / UMWS

Gdzie dotrze pociąg? Mówi Aleksander Drzewiecki, prezes Kolei Śląskich:

Wszędzie. W każdy region, w każdy zakątek, gdzie docierają nasze pociągi chcę skierować ten pociąg, żeby w każde miejsce, gdzie tylko docieramy mógł on odwiedzić. To nie tylko w województwie śląskim, ale również w województwie małopolskim, opolskim. Tam również będzie można spotkać ten specjalny pociąg, wszędzie tam, gdzie docierają nasze pociągi.

fot. Patryk Pyrlik / UMWS

W 2021 roku na Stadionie Śląskim, czyli Narodowym Stadionie Lekkoatletycznym odbędą się między innymi Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata Sztafet, Memoriały – im. Janusza Kusocińskiego czy Kamili Skolimowskiej, także Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce. „Pociąg Mistrzów” to już kolejny pociąg specjalny w ofercie Kolei Śląskich, od września 2019 roku kursuje już pociąg specjalny nawiązujący do historii regionu: Powstaniec Śląski.

fot. Patryk Pyrlik / UMWS

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj