Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Kolejne muzyczne wydarzenie online z WCK

Facebook Twitter

Są młodzi, utalentowani i wiedzą, czego chcą. Już 19 sierpnia Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne muzyczne przedsięwzięcie online. Tym razem, w ramach akcji #siećzkulturąwdomu, internetowa publiczność będzie miała okazję wysłuchać dobrze znanych i lubianych utwory w wykonaniu Alicji Tarasek i Roksany Ostojskiej z towarzyszeniem muzyków.

Energicznie, relaksacyjnie i kolorowo – te określenia dobrze opisują zarówno grupę, jak i wybrane przez nią utwory. Zespół, który zagości na scenie WCK, a zaprezentuje się przed internetową publicznością, tworzy grupa przyjaciół ze szkolnych lat, połączona wspólną pasją do muzyki. Jako frontmanki wystąpią wokalistki Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej: Alicja Tarasek i Roksana Ostojska. W ich repertuarze pojawią się znane piosenki, nietypowe aranżacje i bogaty wachlarz gatunków muzycznych. Zróżnicowane brzmienia będą przeplatać się z polskimi i anglojęzycznymi hitami. Nie zabraknie adaptacji utworów Steviego Wondera, Michaela Jacksona, Louisa Armstronga i wielu innych ikon muzycznego świata.

Szerszemu gronu wokalistki dały się już poznać i zapamiętać z występów wraz z Wodzisławską Orkiestrą Rozrywkową działającą w Wodzisławskim Centrum Kultury. To ich głosy kołysały publiczność podczas spotkań kolędowych czy letniego muzykowania na rynku. Gościły też na scenie podczas dni miasta. Wspomnienia koncertowe, to wokalny przedsmak tego, co czeka na nas na kolejnej streamingowej imprezie WCK.

Zapraszam do obejrzenia kolejnej internetowej imprezy, która z pewnością przypadnie do gustu szerokiej publiczności. Ten wieczór wypełnią dźwięki ponadczasowych i kojarzonych przez wielu z nas utworów, wykonanych w ciekawych aranżacjach

– zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Koncert odbędzie się 19 sierpnia o 19:00 na facebooku Wodzisławskiego Centrum Kultury oraz na kanale YouTube WCK. Transmisja wydarzenia jest bezpłatna.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj