Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejny „zwycięski” weekend hokeistów JKH GKS-u Jastrzębie

Facebook Twitter

Zrewanżowali się za nieudany początek sezonu. Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie wygrali w miniony weekend dwa spotkania. Co ciekawe w obu pokonali rywali, z którymi przegrali na początku tego sezonu na Jastorze.

fot. jkh.pl

Najpierw w Sosnowcu wygrali z tamtejszym Zagłębiem 1:0, a decydującą bramkę zdobył podczas gry w przewadze Litwin, Mark Kaleinikovas. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, bo jastrzębianie dominowali w meczu i oddali aż 40 strzałów na bramkę gospodarzy, trafili tylko raz, ale to wystarczyło, by zdobyć 3 punkty.

Podobnie było wczoraj (09.10.) podczas meczu w Nowym Targu. Tam także skuteczność zawodziła, ale podopieczni trenera Roberta Kalabera też trafili raz i gol zdobyty przez Słowaka Josefa Sveca dał im zwycięstwo. Wygrana z Podhalem była czwartą z rzędu hokeistów z Jastrzębia. Dzięki niej awansowali na czwarte miejsce w tabeli Polskiej Hokej Ligi.

W piątek (14.10.) JKH GKS zagra na wyjeździe z GKS-em Katowice, w niedzielę (16.10.) będzie podejmował na Jastorze Re-Plast Unię Oświęcim.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj