Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kornowac: Bez przejazdu przez remontowaną DW 935

Facebook Twitter

Nie będzie przejazdu remontowaną DW 935 w Kornowacu! W piątek i sobotę (20/21.11.) wykonawca zapowiada układanie kolejnej warstwy bitumicznej, roboty będą prowadzone całą szerokości drogi, na odcinku od kwiaciarni do ul. Pszowskiej.

droga

Mieszkańcy posesji położonych przy tej drodze powinni pojazdy zostawić poza terenem przybudowy. Prace prowadzone będą od 7:00 do 17:00, ale ze względów technologicznych drogą nie będzie można jeździć do 22:00. W piątek (20.11.) komunikacja autobusowa na linii Racibórz – Pogrzebień – Kornowac – Rydułtowy będzie poprowadzona przez Pstrążną.

Informacja o kursach autobusów PKS Racibórz linii Racibórz – Pogrzebień – Kornowac – Rydułtowy w dniu 20.11.2020

W związku z planowanymi pracami drogowymi i całkowitym zamknięciem dla ruchu pojazdów drogi wojewódzkiej nr 935 na odcinku Kornowac Urząd Gminy i Rzuchów Łapacz, komunikacja autobusowa na linii Racibórz – Pogrzebień – Kornowac – Rydułtowy będzie w dniu 20.11.2020 prowadzona przez Pstrążną (z Łańc autobusy będą kursować drogą do Pstrążnej). Przystanki w miejscowości Łańce będą obsługiwane wg obowiązującego rozkładu jazdy. W tym dniu nie będą obsługiwane przystanki Kornowac Stawowa oraz Rzuchów Lęgów. W związku z objazdem mogą powstać opóźnienia w kursowaniu autobusów wynikające z konieczności poruszania się objazdem.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024