Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

„Kryształowa Królowa Śniegu”

Facebook Twitter

To opowieść o braterskiej miłości Kaja i Gerdy, która potrafiła pokonać wszelkie przeciwności. Wybierzcie się do krainy wiecznych lodów i zaśpiewajcie razem z Teatrem Prym-Art z Rudy Śląskiej.

Aktorzy zagoszczą na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury już w niedzielę (23.02.) o godzinie 16.00. To kolejna odsłona Rodzinnych Spotkań z Teatrem.

„Kryształowa Królowa Śniegu” to muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena, opowieść o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną do gry dobra i zła Kaja. Jego siostra Gerda, aby ratować brata będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena, ale czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę Królowej Śniegu?

Muzyczny spektakl wzbogacony jest efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej historii.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj