Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kurs na kreatywność w WCK

Facebook Twitter

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbędą się warsztaty pt. „Laboratorium w szufladzie - eksperymenty naukowo-techniczne w szkole i przedszkolu”, zorganizowane w ramach siódmej edycji „Kursu na kreatywność” - warsztatów dla osób pracujących z dziećmi.

foto Gazeta Wodzisławska

Trzygodzinne warsztaty kierowane są do nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, animatorów kultury, wychowawców świetlic, studentów, a także osób poszukujących inspiracji do pracy z dziećmi. W programie warsztatów znajdą się m.in. propozycje eksperymentów naukowych i doświadczeń do realizacji w szkole i przedszkolu, omówienie idei i metodyki działalności Klubów Młodych Odkrywców oraz form pracy dostosowanych do różnych grup wiekowych.

Proponujemy ciekawą formę zajęć warsztatowych, które co roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Są one prowadzone przez znakomitego pedagoga, który w przystępny i fachowy sposób potrafi zainspirować do pracy z dziećmi

– mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Warsztaty odbędą się 15 lutego (sobota) w godzinach od 10:00 do 13:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.  Zgłoszenia przyjmowane są e-mailem do 7 lutego br. pod adresem: i.sobota@wck.wodzislaw.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 lipca 2021