Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Lotnisko w Pyrzowicach będzie miało swoje taksówki. Klient będzie odbierany sprzed domu i zawożony do miejsca początku podróży

Facebook Twitter

Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA, uruchomiło Katowice Airport Taxi. Oficjalny przewoźnik ma uzupełnić usługi realizowane przez lotnisko dla zapewnienia pasażerom komfortu podróży - od drzwi domu aż do punktu odpraw.

Fot. JESHOOTScom pixabay.com

Kierowca może odebrać pasażera z domu, pomóc w zniesieniu bagażu do taksówki i odprowadzić pasażera do stanowiska check-in. Może również odebrać podróżującego z hali przylotów, czekając na niego z tabliczką imienną.

Przy terminalu przylotowym C wydzielona jest oznakowana zatoczka Taxi z cennikiem, numerem telefonu do zamawiania taksówki, kodem QR do pobrania aplikacji mobilnej oraz rezerwacji internetowej. Nowa usługa to przejrzysty cennik, brak ukrytych kosztów oraz brak opłaty powrotnej, przez którą cena za przejazdy poza granicami administracyjnymi miasta jest zwykle podwójna. Możliwe są również transfery z gwarantowaną ceną, zawierającą wszelkie opłaty drogowe i parkingowe, które obowiązują podczas przejazdu np. z Katowice Airport do Krakowa lub Wrocławia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2022