Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Maturzyści rozwiązują zadania

Facebook Twitter

We wtorek (8.05) od 9.00 maturzyści piszą egzamin z matematyki w stopniu podstawowym. Każdy może mieć przy sobie przybory kreślarskie, wodę, tablice matematyczne, nie powinien natomiast mieć żadnych talizmanów i co zrozumiałe ściąg. "Komórki czy tablety też są zabronione" - przypomina dyrektor I LO w Rybniku Tadeusz Chrószcz.

Jak sprawdził Robert Krzyżaniak, bez obaw przystąpili do niej uczniowie Zespołu Szkół nr 1 imienia Powstańców Śląskich w Rybniku:

W ZS I w Rybniku maturę zdaje w tym roku 217-tu uczniów. „Nie powinni mieć problemów, pytanie na ile procent uda im się zdać maturę. Wymagany próg to 30 procent” – przypomina dyrektor ZS nr I w Rybniku, Tadeusz Chrószcz:

Maturzysta zdający egzamin może mieć dziś przy sobie przybory kreślarskie, wodę, tablice matematyczne, nie powinien natomiast mieć żadnych talizmanów i co zrozumiałe ściąg. „Komórki czy tablety są także oczywiście zabronione” – przypomina dyrektor Chrószcz:

Czego uczniom i sobie życzą nauczyciele?

Egzamin z matematyki w stopniu podstawowym kończy się  o godzinie 12.00. W środę (9.05) matematyka w stopniu rozszerzonym.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj