Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Młodzi radiowcy z Gogołowej z wizytą w Radiu 90

Facebook Twitter

Radio Gogoliki czyli sprawy uczniów na antenie szkolnej radiostacji. W Szkole Podstawowej w Gogołowej działa od miesiąca szkolny radiowęzeł. Młodzi radiowcy z Gogołowej odwiedzili Radio 90, by podpatrywać kolegów po fachu.

Młodzi radiowcy z Gogołowej z wizytą w Radiu 90

Młodzi radiowcy z Gogołowej już działają pełną parą

– mówi Aleksandra Honisz, która prowadzi Samorząd Uczniowski w SP w Gogołowej.

Aleksandra Honisz: Puszczają piosenki, muzykę relaksacyjną, mają wywiady ze sławnymi osobami z naszej szkoły, opowiadają o zainteresowaniach, starają się umilić czas w czasie przerw. Młodzież jest bardzo zaangażowana w tworzenie tego radia, włożyli kawał dobrej roboty, by projekt powstał i żeby realizować to co zaczęli.

To Samorząd Uczniowski w SP w Gogołowej zajmuje się radiostacją. Redakcja to 3 osoby: Agata Oślizlok, Zuzanna Wziętek i Kajetan Skop.

Młodzi radiowcy z Gogołowej z wizytą w Radiu 90

Posłuchajcie co powiedzieli Małgorzacie Kmieciak:

Stworzenie szkolnej radiostacji w Gogołowej było możliwe dzięki dofinansowaniu z Fundacji JSW.

Młodzi radiowcy z Gogołowej z wizytą w Radiu 90

Młodzi radiowcy przy pracy/ mat.prasowe

Dzieci uczęszczające na zajęcia edukacyjne do tej placówki oświatowej, w tym roku szkolnym biorą udział w zajęciach korekcyjnych, które zostały dofinansowane ze środków Fundacji JSW. Gimnastyka korekcyjna rozpoczęła się w październiku i ma potrwać do końca roku szkolnego. Zajęcia mają również psychologiczny wymiar – będą mieć wpływ na budowanie wśród uczniów pozytywnego obrazu samego siebie i poczucia własnej wartości, co wpłynie na życie całej społeczności szkolnej. Warto nadmienić, że sprzęt zakupiony na potrzeby trwania przedmiotowego przedsięwzięcia będzie służył uczniom nie tylko w trakcie trwania projektu, ale i również po jego zakończeniu.

Niniejszy projekt jest odpowiedzią na problemy dużej grupy dzieci i młodzieży, u których w ostatnim czasie pojawiły się lub utrwaliły wady postawy

– ocenia dyrektor Szkoły Podstawowej w Gogołowej Anna Holona.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj