Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nie żyje 38-latek z Cieszyna. Czy to ofiara mrozu?

Facebook Twitter

Na leżącego w cieszyńskim parku, nieprzytomnego mężczyznę, natknął się we wtorek (6.02.) przypadkowy przechodzień. Wezwani na ulicę Bolko Kantora, policjanci natychmiast podjęli resuscytację, ponieważ mężczyzna nie oddychał. Lekarz stwierdził u 38-latka głęboką hipotermię, został przewieziony do szpitala.

Fot. cieszyn.slaska.policja.gov.pl/

Niestety, nie udało się mu uratować życia -wieczorem zmarł. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok mężczyzny. Sprawę będą wyjaśniać cieszyńscy policjanci.

Apelujemy o nielekceważenie niskich temperatur! Prosimy o zwracanie uwagi na przypadkowo napotkane osoby, które mogą stać się ofiarami niskich temperatur – zwłaszcza dzieci, osoby starsze. Nie bądźmy obojętni na widok osób pijanych czy bezdomnych. Pamiętajmy o osobach mieszkających samotnie. Wielokrotnie od naszej wrażliwości i chęci niesienia pomocy zależy ich życie. O każdej niepokojącej sytuacji informujmy służby ratownicze.

Pamiętajmy, że obowiązkiem każdego z nas jest reagowanie na cudzą krzywdę. Nie bądźmy obojętni wobec tych, którzy zwłaszcza teraz mogą potrzebować naszej pomocy. Wystarczy tylko jeden telefon pod numer 112, lub 997, lub 999, by uchronić kogoś od wychłodzenia i uratować czyjeś życie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj