Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nieśmiertelniki męskie – biżuteria zawsze na czasie [materiał partnera]

Facebook Twitter

Nieśmiertelniki męskie to ozdoby chętnie kupowane nawet przez tych mężczyzn, którzy nie przepadają za inną biżuterią. Choć stylowe nieśmiertelniki posiadają korzenie militarne, współcześnie traktuje się je prawie wyłącznie jako atrakcyjne dekoracje. Duża powierzchnia do grawerowania sprawia, że nieśmiertelniki stają się dodatkami jedynymi w swoim rodzaju.

Fot. Materiał partnera

Nieśmiertelniki męskie w wielu odsłonach

Nieśmiertelniki męskie jakie znajdziesz np. na manoki.pl  zazwyczaj kojarzą się nam z prostą, metalową blaszką na kulkowym łańcuszku, w chwili obecnej ozdoby te sprzedawane są w różnych wariantach. W zależności od potrzeb i upodobań możemy kupić nieśmiertelnik prosty, a także bogato zdobiony.

Producenci biżuterii oferują mężczyznom nieśmiertelniki wykonane ze stali szlachetnej w różnych kolorach – srebrnym, złotym, czarnym czy brązowym. Wykończenie zawieszek może być błyszczące lub matowe. Do wyboru mamy nieśmiertelniki proste i posiadające ozdoby w postaci chińskich znaków, motywów morskich (stery, kotwice) czy motywów religijnych (na przykład z wbudowanym medalikiem).

Większość nieśmiertelników sprzedawana jest w zestawie z kulkowym łańcuszkiem, choć znajdziemy także ozdoby na łańcuszkach o innych splotach, a nawet nieśmiertelniki z naszyjnikami wykonanymi z lawy wulkanicznej.

Modne są naszyjniki z więcej niż jednym nieśmiertelnikiem (mogą być one w tym samym lub różnych kolorach), a także łączenie nieśmiertelnika z dodatkową ozdobą wykonaną ze skóry naturalnej lub stali szlachetnej.

Nieśmiertelnik – jak wybrać model odpowiedni dla siebie?

Wybór nieśmiertelników męskich jest obecnie tak duży, że biżuterię dla siebie znajdą zarówno zwolennicy minimalizmu, jak i panowie, którzy lubią dodawać do swoich stylizacji większą ilość ozdób.

Wybierając nieśmiertelnik dla siebie należy kierować się czymś więcej niż tylko jego wyglądem. Pamiętajmy, że biżuteria, która fantastycznie prezentuje się na modelu lub na zdjęciu, wcale nie musi być odpowiednia dla nas. Nieśmiertelnik musi pasować do większości naszych stylizacji. Jeżeli na co dzień chodzimy w eleganckim garniturze, gdyż tego wymaga nasza praca, kupowanie ozdobnego, ciężkiego nieśmiertelnika będzie niepraktyczne (ozdoba ta i tak przez większość czasu będzie przykryta koszulą).

Styliści radzą, żeby dostosować barwę nieśmiertelnika do swojego typu kolorystycznego. Przykładowo panowie o chłodnej karnacji będą wyglądać najlepiej w biżuterii srebrnej i czarnej.

Wymyślamy treść graweru

Najważniejszym elementem każdego nieśmiertelnika jest grawer. Warto jest dobrze zastanowić się nad jego treścią, gdyż to od niej zależy czy będziemy chętnie nosić daną biżuterię czy też szybko o niej zapomnimy.

W przypadku graweru nie należy kierować się modą. To, że większość osób graweruje imiona swoich bliskich, hasła motywacyjne czy daty, nie oznacza to wcale, że i my mamy postępować w ten sposób. Ważne jest, żeby grawer miał dla nas jakieś znaczenie.

Jeżeli jednak chcemy nosić naszyjnik z nieśmiertelnikiem tylko dlatego, że jest modny, i nie mamy pomysłu na grawer, dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z gotowego szablonu. Pamiętajmy, że grawer nie musi być tylko i wyłącznie napisem. Jeśli chcemy, możemy zlecić wygrawerowanie rysunku.

Nieśmiertelniki męskie jako upominki dla bliskich

Nieśmiertelnik może być dobrym upominkiem pod warunkiem, że kupujemy go dla bliskiej nam osoby. Warto jest podarować go tacie, dziadkowi czy partnerowi. Kupując nieśmiertelnik na prezent zadbajmy o to, żeby był on wykonany z hipoalergicznej stali nierdzewnej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj