Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Noga z gazu o poranku! Jest ślisko

Wczorajsze (20.11.) opady marznącego deszczu, czy śniegu spowodowały, że na drogach jest ślisko. Pamiętajcie, by dostosować prędkość samochodu do panujących warunków drogowych.

Szacowany czas czytania: 00:21

Warto też wyjść chwilę wcześniej z domu, są miejsca, gdzie samochód przed wyruszeniem w trasę trzeba odśnieżyć, a droga do miejsca, w które się udajecie o poranku może dziś potrwać trochę dłużej.

Jak informuje Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie, słabe opady marznącego deszczu oraz mżawka powodująca gołoledź mogą się jeszcze pojawiać tego poranka w południowej części województwa śląskiego.

REKLAMA