Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nowa Płyta Voo Voo w Rudzie Śląskiej

Facebook Twitter

W niedzielę (02.12.) w Domu Kultury w Rudzie Śląskiej-Bielszowicach odbędzie się koncert Wojciecha Waglewskiego z zespołem. Koncert Voo Voo promujący nową płytę zespołu rozpocznie się o godz. 18.00. Bilety w cenie 50 zł można nabyć w Domu Kultury.

Jak Wojciech Waglewski opisuje „Nową Płytę”:
19 października 2012 ukazuje się nowa studyjna płyta Voo Voo nazwana najprościej „Nowa płyta”. To muzyczna historia porównywalna z dobrą audycją radiową, w której to trafnie dobrane szczegóły tworzą niezapomnianą całość. Tak. Będę się upierał, że „Nowa płyta” to jest nowy concept album, ale rozumiany „na nowo”.  Zapomnijmy tu więc o jakiejś rockowej suicie, tudzież żonglerce artystycznej, czy post-produkcyjnej. Wsłuchajmy się lepiej w dialog bezpośrednio sąsiadujących ze sobą utworów… „Nowa płyta” ma błysk szczególny. Jest bowiem płytą intuicyjnie mądrą rockowo. I może nawet gdzieś  konceptualną intuicyjnie… Jest płytą, gdzie obok prawdziwej kompetencji artystycznej znać humor, luz i zespołową, niekłamaną radość grania. Płynie z niej takie właśnie, jasne przesłanie.

Nowa Płyta jak w radiu… trochę smutasów, trochę pogody ducha, trochę wolnych (najpierw) i trochę szybkich (po rozpędzeniu), trochę starego ale trochę i nowego… Jednak jak to zwykle bywa, większości Państwo w radiu nie usłyszą, zachęcam więc do sięgnięcia po NOWĄ PŁYTĘ, którą dziś z radością udostępniamy Światu z pomocą sklepów muzycznych.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 marca 2021