Odra Wodzisław coraz bliżej III ligi. Piłkarze pokonali Raków II Częstochowa 2:1

Pierwszy mecz barażowy o awans do III ligi dla piłkarzy Odry Wodzisław. W minioną sobotę (19.06.) wodzisławianie pokonali na własnym boisku Raków II Częstochowa 2:1. Odra objęła prowadzenie już w 6 minucie po strzale Niko Abuladze.

16 minut później wynik podwyższył Marcin Wodecki, goście odpowiedzieli jeszcze w tej samej połowie trafieniem Huberta Tylca. W drugiej połowie zespół rezerw Rakowa przeważał, ale wyrównującej bramki nie zdobył. Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane we wtorek w Częstochowie. Zespół lepszy w dwumeczu awansuje do III ligi.

Odra Wodzisław – Raków II Częstochowa 2:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Niko Abuladze (6) 2:0 Marcin Wodecki (22) 2:1 Hubert Tylec (27)

Odra: Antkowiak – Białas(81.Kłosek), Lalko, Wiśniewski, Gać, Krzyżok, Zdunek, Wodecki(81.Rosiak), Zieliński(57.Dudziński), Abuladze(80.Woś), Tabala. Trener: Damian Nowak.

Raków: Kubik – Lenartowski, M.Mizgała, Balboa, Chiliński(88.Jezierski), Tylec(90.Kanior), Dzierbicki, Danilczyk, Budnicki, Oziębała(84.Głasek), P.Mizgała. Trener: Krzysztof Kuźma.
Żółte kartki: Abuladze – Budnicki, Danielczyk, Tylec