Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pijany kierowca chciał przekupić policjantów. Znieważył mundurowych

Facebook Twitter

Pijany kierowca został zatrzymany w Jastrzębiu. Kiedy zatrzymywali go policjanci, najpierw oferował im łapówkę, a potem ich znieważył. Grozi mu do 10 lat odsiadki.

Pijani kierowcy

Pijany kierowca został zatrzymany przez jastrzębskich dzielnicowych. Być może skończyłoby się na utracie prawa jazdy, gdyby nie fakt, iż mężczyzna próbował najpierw przekupić policjantów, a potem ich znieważył. Teraz grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło  w Jastrzębiu-Zdroju. Dyżurny otrzymał informację, że ulicą Pszczyńską w kierunku alei Ludwika Piechoczka jedzie mężczyzna, który najprawdopodobniej jest nietrzeźwy. Już kilka minut później kierujący suzuki został zatrzymany przez jastrzębskich dzielnicowych. Mundurowi od razu wyczuli od kierującego alkohol. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Co więcej mężczyzna posiadał także sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

53-latek tylko pogorszył swoją już i tak nie najlepszą sytuację, gdy zaproponował mundurowym pieniądze w zamian za odstąpienie od czynności. Oczywiście takie zakończenie sprawy nie było możliwe. Stróże prawa poinformowali kierującego, że dopuścił się kolejnego przestępstwa i zatrzymali go. 53-latek stał się agresywny i znieważył policjantów

-informuje st. asp. Halina Semik, rzeczniczka jastrzębskiej komendy policji.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty, za co grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

 Czytaj także: 

Zobacz:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj