Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Pijany rowerzysta zapłaci 2,5 tys. złotych. Do tego był poszukiwany

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Podczas legitymowania mundurowi wyczuli od kierującego woń alkoholu. Okazało się, że cyklista był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że 32-latek miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie.

Szacowany czas czytania: 00:22

Nietrzeźwy rowerzysta otrzymał mandat karny w wysokości 2500 złotych. Ponadto w trakcie czynności stróże prawa ustalili, że kierujący jest poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Rybniku, stąd też noc spędził w policyjnym areszcie.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

REKLAMA