Piłkarze Energetyka ROW Rybnik rozegrali kolejny mecz sparingowy

Przygotowujący się do rundy wiosennej rozgrywek I ligi zespół, zmierzył się ze Zniczem Pruszków. Mecz zakończył się remisem 1:1, a bramkę dla rybniczan strzelił Idrissa Cisse. Wyrównujący gol padł w 90 minucie spotkania po dośrodkowaniu Szymona Sobczaka.

W sobotę Energetyk ROW rozegra kolejny mecz sparingowy, tym razem przeciwko Polonii Bytom.

KS Energetyk ROW Rybnik – Znicz Pruszków 1:1 (0:1)

W kolejnym już meczu kontrolnym remisujemy z drużyną z Pruszkowa 1:1. Bramkę na wagę remisu strzelił w II połowie Idrissa Cisse po dośrodkowaniu Szymona Sobczaka. Druga połowa meczu została rozegrana w dużej mgle.

Bramki: 11’ Zapaśnik (Znicz), 80’ Cisse (ROW)

Składy:
KS Energetyk ROW Rybnik I połowa: Bucek, Krotofil, Grolik (32’ Potirniche), Jary, Szary, Kostecki, Muszalik, Vrto, Bałuszyński, Otręba, Feruga
KS Energetyk ROW Rybnik II połowa: Skrzeszewski, Staniczek, Kutarba, Potirniche (75’ Popiela), Bugdoł, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Płonka, Mandrysz (78’ Musiolik), Sobczak, Cisse

Znicz Pruszków: Bigajski (46’ Pazdan), Kosiec (46’ Kucharski), Niewulis, Jędrych, Jaczewski, Januszewski (46’ Biedrzycki), Bochenek (46’ Olczak), Banaszewski (46’ Majkowski), Kopciński, Zapaśnik (46’ Machalski), Paluchowski (40’ Grudniewski)

Kartki: 20’ Grolik, 25’ Bałuszyński, 32’ Grolik, 71’ Grudniewski