Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Porody w jastrzębskim szpitalu są możliwe! Mimo zmiany placówki na jednoimienną

Facebook Twitter

To informacja z ostatniej chwili. Można rodzić w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu. Trzeba oczywiście spełnić kilka warunków. to ważna informacja dla przyszłych mam i ojców!

Oddziały: Położniczy, Neonatologiczny oraz Intensywnej Terapii Dziecięcej pracują jak dotychczas! To oznacza, że oddział położniczy będzie przyjmował do porodu oraz do diagnostyki patologii ciąży pacjentki zdrowe, czyli z negatywny wynikiem testu w kierunku COVID-19. Możliwe są też porody rodzinne.

Ze względów bezpieczeństwa zostało wyznaczone osobne wejście do szpitala. Kobiety w ciąży powinny kierować się do wejścia głównego. To ważne, bo lecznica od piątku (19.03.) jest szpitalem jednoimiennym dla pacjentów z koronawirusem. Część ginekologiczna oddziału, zajmująca się m.in. leczeniem chorób narządu rodnego przyjmuje wyłącznie pacjentki, które chorują na COVID-19.

Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 -14.00 na numer 32 47 84 431 lub 32 47 84 586.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj