Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Prezydent Andrzej Duda w Żorach. Zmiany w strefie parkowania już od dziś (26.01.)

Facebook Twitter

Od dziś (26.01.) dodatkowe zakazy parkowania w Żorach. Wszystko w związku z zapowiedzianą na najbliższy poniedziałek (29.01.) wizytą w mieście, prezydenta RP Andrzeja Dudy. Utrudnienia dotyczyć będą ulic: Klimka, Folwareckiej, Kościuszki oraz Szeptyckiego.

fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP; źródło: www.prezydent.pl

Właściciele pojazdów, którzy nie dostosują się do zakazu, muszą liczyć się z odholowaniem samochodów. W poniedziałek (29.01.) magistrat przy Rynku będzie czynny tylko do godziny 14:00. Zmiany będą też dotyczyły funkcjonowania siłowni i lodowiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach, które tego dnia będą nieczynne. Tam właśnie zaplanowano spotkanie z prezydentem, które rozpocznie się o godzinie 17.00. Z uwagi na środki bezpieczeństwa mieszkańcy zainteresowani udziałem w nim, będą wpuszczani na teren hali już od godziny 15:30.

By uniknąć niedogodności należy przyjść minimum pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Ważne! Chcąc wziąć udział w spotkaniu z Prezydentem RP należy pamiętać, że na spotkanie nie wolno wnosić żadnych niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, w tym: wszelkiego rodzaju broni, nożyczek, parasoli, pilników, butelek z napojami, banerów i transparentów itp.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 lutego 2023