Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Próba zabójstwa w Rybniku. Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn

Facebook Twitter

Próba zabójstwa w Rybniku, czterech mężczyzn zatrzymanych przez rybnickich policjantów. Do zdarzenia doszło w sobotę (11.03.), po północy w rejonie parkingu, przy ulicy Wiejskiej w Rybniku.

Fot. rybnik.policja.gov.pl

Próba zabójstwa w Rybniku na ulicy Wiejskiej. Do zdarzenia doszło w sobotę (11.03.), po północy w rejonie tamtejszego parkingu. 37-latek miał zostać skatowany przez czterech mężczyzn. W tej sprawie rozmawialiśmy z Bogusławą Kobeszko rzecznikiem prasowym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku:

Bogusława Kobeszko: Mężczyzna z licznymi obrażeniami głowy i ciała w stanie ciężkim został przetransportowany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala. Od tego momentu rozpoczęły się poszukiwania sprawców, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia. Z ustaleń śledczych wynikało, że czterech mężczyzn na parkingu biło i kopało po głowie oraz ciele pokrzywdzonego, powodując u niego liczne obrażenia ciała. Następnie skradli mu pieniądze i papierosy. Kryminalni ustalili i zatrzymali dwóch 19-latków, mieszkańców Rybnika. Trzeci ze sprawców tego zdarzenia to 19-latek mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Czwarty z podejrzewanych 20-letni rybniczanin wpadł w ręce mundurowych w rejonie jednego ze sklepów przy ulicy Zebrzydowickiej.

-relacjonuje Bogusława Kobeszko, rzeczniczka rybnickiej policji. Sąd tymczasowo aresztował zatrzymanych. Grozi im nawet dożywotnie więzienie. Pobity przez nich 37-latek w stanie ciężkim przebywa w szpitalu w Sosnowcu. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd tymczasowo aresztował zatrzymanych. Grozi im nawet dożywotnie więzienie.

Więcej zdjęć:

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 15 lipca 2024