Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pościg policji za volkswagenem w Rybniku zakończony na rondzie w centrum miasta [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Na rondzie w centrum Rybnika zakończył się pościg policji za volkswagenem. Dziś (11.03.) przed godziną 9.00 na ulicy Kotucza nie zatrzymał się do kontroli kierujący golfem.

Dziś w godzinach porannych trwał pościg policji za volkswagenem w Rybniku. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i wjechał na rondo Wileńskie.

Bogusława Kobeszko: W samochodzie było trzech mężczyzn, zostali zatrzymani, trwa ustalanie kto kierował pojazdem

– powiedziała Radio 90 Bogusława Kobeszko, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Aktualizacja (13.03.) godz. 11.30.

Wiemy więcej na temat sobotniego (11.03.) pościgu ulicami Rybnika. Jak mówiliśmy na antenie Radia 90: przed 9.00 policjanci patrolujący ulicę Dworek postanowili zatrzymać do kontroli kierowcę volkswagena golfa. Pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierujący pojazdem nie zatrzymał się, więc mundurowi ruszyli za nim w pościg. Po chwili auto wypadło z drogi i zatrzymało się na Rondzie Wileńskim. Trzech mężczyzn podróżujących golfem zaczęło uciekać pieszo, ale szybko zostali zatrzymani. 48-letni mieszkaniec Warszawy miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie, pod wpływem alkoholu był też 39-latek, również mieszkaniec Warszawy, trzeźwy był 30-latek z Pruszkowa. Wszystkim zrobione testy na obecność środków psychoaktywnych i one potwierdziły obecność zakazanych substancji, ale mężczyznom pobrano jeszcze krew do badania. Wciąż trwa ustalanie, który z nich prowadził, bo wszyscy trzej mają orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Czytaj także:

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024