Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przeboje wszechczasów na „Jak Oni Tańczą” [WIDEO]

Facebook Twitter

Przeboje wszechczasów zabrzmią w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie. Przed nami 12. edycja koncertu charytatywnego "Jak Oni Tańczą". Co roku dochód z imprezy przekazywany jest na rzecz podopiecznych stowarzyszenia Radlińska Przystań.

Czym organizatorzy zaskoczą w tym roku?

Grzegorz Święty: W tym roku zaskoczymy przede wszystkim tym, że wprowadziliśmy małą nowinkę techniczną, ponieważ pojawi się tzw. VIP room. Para po swoim tańcu zostanie na scenie, posłucha ocen jury i później uda się do VIP roomu, z którego transmisja będzie na żywo dla widzów.

Radio 90: Co usłyszymy na scenie?

Anna Poloczek: Na scenie usłyszymy przede wszystkim hity wszechczasów. Tancerze i ich goście zatańczą do utworów m.in. Celine Dion AC/DC czy grupy Queeen, no a zobaczymy salsę, walca wiedeńskiego, quick stepa czy rumbę.     

Usłyszała Monika Sokołowska od Grzegorza Świętego i Ani Poloczek z zespołu Dejavu, pomysłodawców koncertu.

W tym roku w tanecznym boju zmierzą się panowie:

Grzegorz Święty: Mamy pięciu gości i zobaczymy m.in. przedstawiciela stowarzyszenia „Radlinioki w biegu”, będzie jeden z aktorów radlińskiego studia teatralnego również radny Rady Miejskiej w Radlinie, a także dziennikarz Radia 90. Próby trwają już od dłuższego czasu, teraz bardzo intensywnie- wiadomo, blisko koncertu- więc wszyscy ćwiczą w pocie czoła do ostatnich sił.  

Radio 90 reprezentować będzie nasz redakcyjny kolega, Przemek Niedźwiecki. W sobotę (21.09.) dwa koncerty: o godz. 16.00 i 19.00.

Zobacz zapowiedź na wideo:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022