Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Przez cały styczeń gwiazdy polskiej piosenki będą kolędowały w rybnickich kościołach [PROGRAM]

Facebook Twitter

Początek roku z plejadą gwiazd w regionie! Od najbliższej soboty (6.01) startują miejskie koncerty noworoczne w Rybniku, w kolejne weekendy stycznia w kościołach w różnych punktach miasta.

Fot. facebook.com/rybnikeu/

Ewa Farna, Natalia Kukulska, Kayah, Piotr Cugowski oraz Piotr Tłustochowicz. To gwiazdy, które wystąpią przed rybnicką publicznością w Niedobczycach, Chwałowicach, Kamieniu, Niewiadomiu, Popielowie, Boguszowicach. Pierwszy koncert w sobotę (06.01.) z udziałem Ewy Farny w świętej Jadwidze na osiedlu Nowiny o godz. 18.00.

Gwiazdom tak jak w ubiegłym roku towarzyszyć będzie Miejska Orkiestra Dęta „Rybnik” oraz  wokaliści: Sabina i Mieczysław Kierpiec, Iwona Blacha, Maja Czyż, Weronika Godny, Wirginia Chlebowska, Adam Bednorz, Mariusz Wrzyszcz.

Dokładny program koncertów noworocznych poniżej:

Koncerty rozpoczynają się po mszach św.:

 • 6 stycznia (sobota) msza godz. 18.00, koncert po mszy wieczornej Kościół pod wezwaniem Św. Jadwigi Śląskiej, Osiedle Nowiny, ul. Kard. Bolesława Kominka 18.
  Gość specjalny: Ewa Farna
 • 7 stycznia (niedziela) msza o godz. 17.00, koncert po mszy wieczornej Kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku – Niedobczycach, ul. Wołodyjowskiego 5.
  Gość specjalny: Piotr Cugowski
 • 13 stycznia (sobota) msza o godz. 18.00, koncert po mszy wieczornej Kościół pod wezwaniem św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rybniku – Chwałowicach, ul. Działkowców 1.
  Gość specjalny: Piotr Tłustochowicz
 • 14 stycznia (niedziela) msza o godz. 14.30, koncert po mszy Kościół pod wezwaniem św. Brata Alberta w Rybniku-Kamieniu, ul. Robotnicza 95.
  Gość specjalny: Piotr Tłustochowicz
 • 14 stycznia (niedziela) msza o godz. 17.00, koncert po mszy wieczornej Kościół pod wezwaniem Bożego Ciała i Św. Barbary w Rybniku-Niewiadomiu, ul. ks. Piotra Skargi 46.
  Gość specjalny: Piotr Tłustochowicz
 • 21 stycznia (niedziela) msza o godz. 17.00, koncert po mszy wieczornej Kościół pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej w Rybniku – Popielowie, ul. Konarskiego 6A.
  Gość specjalny: Kayah
 • 28 stycznia (niedziela)msza o godz. 17.00, koncert po mszy wieczornej Kościół pod wezwaniem Parafia św. Barbary w Boguszowicach – Osiedlu, ul. Józefa Lompy 18.
  Gość specjalny: Natalia Kukulska.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 lutego 2020