Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przystanek PRL w Jastrzębiu, czyli sentymentalna podróż w czasy pełne sprzeczności

Facebook Twitter

Wychowywałeś się w czasach PRL, a może jesteś ciekawy jak się wtedy żyło, pracowało czy bawiło? Wybierz się w sentymentalną podróż po Polsce Ludowej już w najbliższą niedzielę (3.09.) w Jastrzębiu-Zdroju.

Przystanek PRL

Przystanek PRL

Prezydent miasta Jastrzębie-Zdrój Anna Hetman oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają 3 września na wydarzenie Przystanek PRL. Impreza rozpocznie się uroczystym pochodem spod urzędu na Plac WOŚP pod Kinem Centrum. Po drodze odsłonięta zostanie tablica upamiętniająca podpisanie Porozumienia Jastrzębskiego.

Przystanek PRL

Imprezę rozpoczniemy widowiskowym pochodem (Parking Urząd Miasta, godz. 16.00 – MOK) będzie orkiestra górnicza, organizacje miejskie, szkoły, liczymy na mieszkańców oraz planowana jest parada starych, zabytkowych samochodów wyprodukowanych w państwach demokracji ludowej.

Czytamy na Fanpage MOK-u.

Trybuna Jastrzębska, fot. fb/Miejski Ośrodek Kultury Jastrzębie-Zdrój

Podczas wydarzenia będzie można usłyszeć koncerty zespołów Winyl Band czy ex MAANAM:

Na uczestników festynu czekają atrakcyjne niespodzianki m.in. wystawa plenerowa, happeningi w wykonaniu Teatru Monitoring, pchli targ. Będą zabytkowe pojazdy i wycieczka po mieście autobusem „ogórek”. Wszyscy, którym niestraszna będzie długa kolejka oczekujących, będą mogli zrobić zakupy w dobrze wyposażonym kiosku „Ruchu”, czy budce z piwem.

Przystanek PRL – plakat

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2023