Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ranni w wypadku na DK81 [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Groźny wypadek na drodze krajowej numer 81 na granicy Pawłowic i Warszowic. To trasa z centrum województwa w Beskidy. Jak informuje policja, do wypadku doszło w czasie gęstej mgły.

Aktualizacja, godzina 9:45

3 osoby ranne, zniszczone samochody – to bilans porannego wypadku na drodze krajowej numer 81 na granicy Pawłowic i Warszowic, w rejonie stacji benzynowej. Przyczyną była najprawdopodobniej gęsta mgła. Przed godzina 7.00 kierowca TIR-a zawracał na drodze, chciał jechać w kierunku Katowic, wtedy w naczepę uderzył fiat brava. Z uszkodzonego TIR-a odpadło koło zapasowe, które przetoczyło się na przeciwne pasy drogi. Tam najechało na nie renault, na fragmenty ze zniszczonego ciągnika siodłowego wpadł też citroen.

Do szpitala z ogólnymi obrażeniami przewieziono kierowcę fiata oraz kierującą renault kobietę i pasażera tego auta. Droga jest już przejezdna, ale mogą tam występować jeszcze utrudnienia – powiedziała Radiu 90 rzeczniczka pszczyńskiej policji.

Aktualizacja, godzina 9:05

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że z TIR-a, który uderzył w jeden z samochodów, odpadło koło i pojazd wpadł na pasy wiodące w przeciwnym kierunku, gdzie zderzył się z jeszcze jedną osobówką. Trzy osoby podróżujące samochodami osobowymi zostały ranne. Na miejscu mogą występować jeszcze utrudnienia. Ruch poprowadzono tam jednym pasem w obu kierunkach, ale jak informują policjanci, utrudnienia powinny niebawem zostać usunięte.

Informacja z 7:30

Przed godziną 7.00 zderzyły się tam dwa samochody osobowe i TIR. Na miejscu są służby ratunkowe. Ze wstępnych informacji wynika, że trzy osoby podróżujące samochodami osobowymi zostały ranne. Ruch wiślanką jest utrudniony, kierują nim policjanci. Odbywa się tylko jednym pasem w obu kierunkach. Nie wiadomo jak długo potrwają tam utrudnienia.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj