Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Recital na Dzień Matki – Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na niezwykły recital z okazji Dnia Matki. W poniedziałek (27.05.) o 18:00 na scenie WCK, usłyszymy Alicję Majewską i Włodzimierza Korcza z towarzyszeniem Warsaw Opera Quartet.

Podczas wodzisławskiego koncertu piosenkarka wystąpi z repertuarem pochodzącym z jej najnowszej płyty pt. „Żyć się chce”, której premierę zaplanowano na 22 marca br. Nie zabraknie też piosenek dobrze znanych i lubianych, takich jak: „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą” czy „To nie sztuka wybudować nowy dom”. Towarzyszyć jej będzie znakomity kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent i twórca wielu przebojów – Włodzimierz Korcz. Artystom akompaniować będzie kwartet smyczkowy warszawskiej Opery Kameralnej „Warsaw Opera Quartet”.

Proponujemy wydarzenie z najwyższej półki muzycznej. Koncert jest odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców i z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającej publiczności – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Zakup biletów:  TUTAJ. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj