Remis ROW-u w Kluczborku. Pniówek wygrywa w Goczałkowicach

Pod wodzą nowego trenera zdobyli jeden punkt. Piłkarze ROW-u Rybnik, których od wtorku prowadzi Dariusz Widawski zremisowali wczorajsze (26.05.) wyjazdowe spotkanie z MKS-em Kluczbork. Mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Pniówek Pawłowice

ROW dwukrotnie prowadził podczas meczu, najpierw 1:0 po golu w 5 minucie Adriana Pytlika, a później 2:1, gdy tuż przed przerwą strzelił Piotr Pacholski. W drugiej części spotkania to gospodarze wyszli na prowadzenie a remis dla zespołu z Rybnika uratował Marek Krotofil.

Swój mecz wygrali natomiast piłkarze Pniówka Pawłowice, którzy w derbach powiatu pszczyńskiego pokonali na wyjeździe 2:1 LKS Goczałkowice. Gole dla zwycięzców strzelili Dawid Hanzel i z rzutu karnego Wojciech Caniboł. Gospodarzom nie pomógł nawet dyrygujący z ławki drużyną Łukasz Piszczek.

W sobotę (29.05.) ROW zagra u siebie z Piastem Żmigród a Pniówek będzie podejmował rezerwy Górnika Zabrze.

MKS Kluczbork – ROW 1964 Rybnik 3:3 (1:2)

0:1 – Adrian Pytlik (5), 1:1 – Wojciech Wenglorz (21), 1:2 – Piotr Pacholski (45), 2:2 – Lucjan Zieliński (55), 3:2 – Dominik Lewandowski (65), 3:3 – Marek Krotofil (77)

MKS: D. Witek – Wenglorz, Batelt, Gierak, Szota, Zieliński, Jaszczak, K. Latusek, Nykiel, Włodarczyk, F. Latusek

ROW 1964: Jona – Janik, Pacholski, Krotofil, Baranskyi, Tomaszewski, Pytlik (70’ Folmert), Pochcioł (83’ Migus), Warmiński (90’ Boda), Gajda (70’ Kuzior), Kukuła (83’ Stolz)

LKS Goczałkowice-Zdrój – GKS Pniówek 74 Pawłowice 1:2 (0:1)

45+1′ Łukasz Hanzel – 48′ Dawid Hanzel 71′ Caniboł (karny)

GKS: Zapała – Glenc, Ciuberek (C), Płowucha, Mazurkiewicz – Weis, Spratek, Musioł, Morcinek (32′ Łaski) – Caniboł, Hanzel.
Żółte kartki: Caniboł, Łaski,