ROW Rybnik przegrał z Odrą Opole

W trzecim przedsezonowy sparingu rybniczanie zmierzyli się wczoraj (06.07.) beniaminkiem II ligi i ulegli drużynie z Opola 0:1. Zwycięską bramkę dla gości strzelił w 60. minucie meczu Dawid Wolny.

W spotkaniu testowanych było kilku zawodników. Na razie nie wiadomo czy któryś z nich dołączy jeszcze do drużyny z Rybnika. W najbliższą sobotę (9.07.) ROW zagra kolejny sparing z Rekordem Bielsko-Biała.

ROW 1964 Rybnik 0-1 Odra Opole
Dawid Wolny 60

ROW 1964 Rybnik: (I połowa) Daniel Kajzer – Jan Janik, Witold Cichy, Tomasz Balul, Piotr Groborz – Robert Tkocz, Szymon Jary, Bartosz Slisz, Sebastian Siwek, zawodnik testowany – Marek Gładkowski. (II połowa) Adam Makuchowski – Paweł Jaroszewski, Piotr Dudzik, Kamil Spratek, Mariusz Muszalik, Radosław Dzierbicki, Dawid Drozdowski, Damian Koleczko, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Odra Opole: (I połowa) Damian Ziarko (31 Grzegorz Kleemann) – Bartłomiej Kolanko, Szymon Przystalski, Mateusz Peroński, Mateusz Gancarczyk, Damian Ałdaś, Waldemar Gancarczyk, Adrian Krysian, Łukasz Staroń, Michał Sypek, Mateusz Marzec. (II połowa) Grzegorz Kleemann (61 Tobiasz Weinzettel) – Rafał Brusiło, Aleksander Kowalski, Mateusz Bodzioch, Łukasz Winiarczyk, Tomasz Wepa, Marcin Niemczyk, Dawid Wolny, Przemysław Brychlik, Bartosz Sobczyński, Robert Trznadel.