Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

ROW Rybnik walczy z Ostrowem. Celem wygrana z bonusem

Facebook Twitter

ROW Rybnik w najbliższą niedzielę (23.07) podejmuje na własnym torze zespół z Ostrowa.

ROW Rybnik w najbliższą niedzielę podejmuje Ostrovię. Stawką meczu jest utrzymanie pozycji wicelidera

Założenie na ten mecz jest jedno: wygrać i dopisać do dotychczasowego dorobku drużyny trzy punkty. Taki cel przyświeca żużlowcom ROW-u Rybnik przed niedzielnym (23.07) spotkaniem ligowym. Tym razem rywalem Rekinów będzie drużyna Arged Malesy Ostrów Wielkopolski.

Do starcia z czwartą drużyną I ligi rybniczanie przystąpią w niezmienionym, najsilniejszym zestawieniu. I choć rywale mają swoje auty w postacie choćby mocnej formacji młodzieżowej, to w Rybniku, nikt nawet nie dopuszcza do sobie myśli o tym, że nie uda się wyrwać zwycięstwa. Do odrobienia jest także zaledwie jednopunktowa zaliczka ostrowian z pierwszego meczu i jeśli rybniczanie wygrają choćby dewoma oczkami, ich łupem padnie także punkt bonusowy.

Niedzielne spotkanie z Ostrowem będzie dla żużlowców ROW-u Rybnik przedostatnim meczem w fazie zasadniczej rozgrywek I ligi. Po tym spotkaniu rybniczanom pozystanie  już tylko rozegranie spotkania z liderem tegorocznych rozgrywek i faworytem do awansu do Ekstraligi –  drużyną Falubazu Zielona Góra.

Początek niedzielnego spotkania, o godzinie 14. Oczywiście przy Gliwickiej 72 w Rybniku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023