Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ruszyły jesienne przeglądy kolei linowych w Beskidach

Facebook Twitter

Czas na jesienne przeglądy kolei linowych w Beskidach. Turyści wciąż mogą z kolejek linowych korzystać, ale w weekendy.

Przeglądy kolei linowych w Beskidach

Sezon jesienny to czas, w którym wiele kolei linowych w Beskidach przechodzi przeglądy i konserwacje. Jedną z pierwszych kolei, która przystąpiła do konserwacji, jest kolej na Czantorię w Ustroniu. Prace potrwają do 23 listopada, jednakże atrakcja ta nadal będzie dostępna dla turystów w weekendy.

Kolej linowo-terenowa na Żar w Międzybrodziu Żywieckim również przejdzie przegląd. Prace rozpoczną się 23 października i potrwają do końca miesiąca. Kolejną koleją, która zostanie poddana konserwacji, będzie kanapa na Mosorny Groń w Zawoi. Konserwatorzy rozpoczną prace 13 listopada i będą kontynuować je do końca miesiąca.

Informacji na temat terminów przeglądów nie podali jeszcze inni właściciele kolei linowych, takich jak gondola na Szyndzielnię w Bielsku-Białej czy kanapa na Skrzyczne. Przeglądy te prawdopodobnie odbędą się w listopadzie.

Sezon jesienny przeglądów kolei linowych w Beskidach jest niezbędny dla zapewnienia bezpieczeństwa i sprawności działania tych atrakcji. Dlatego właściciele kolei angażują się w konserwację i regularne przeglądy. Mimo tego, turyści nadal będą mieli możliwość korzystania z kolei linowych w weekendy, ciesząc się pięknymi widokami i atrakcjami górskimi tego regionu.

/PAP/

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lutego 2024