Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnickie Dni Literatury: Koncert piosenki autorskiej i poetyckiej „Z niejednej półki”

Facebook Twitter

Spoglądamy do programu Rybnickich Dni Literatury, trwa 53. edycja jesiennej imprezy. Dziś (11.10) o godzinie 18.00 w Teatrze Ziemi Rybnickiej koncert piosenki autorskiej i poetyckiej "Z niejednej półki" w wykonaniu Teatru Na Pół. Artyści zilustrują teksty poetów z Wolnej Inicjatywy Artystycznej Wytrych.

teatr ziemi rybnickiej

Wieczór spędzony w towarzystwie zapachu aromatycznej kawy, atmosfery paryskiej kawiarni i spotkanie ze sztuką wyrazu oraz dźwięku. Młode, debiutujące talenty i weterani sceny po raz kolejny pokazują swoje niezwykłe zdolności artystyczne. Głębokie teksty, muzyka ciesząca serce każdego melomana oraz wspomnienia, które pozostaną w pamięci na długie lata.

Czujesz, jak muzyka przepływa przez Twoje ciało i wzrusza serce? Utożsamiasz się z dreszczem emocji, który towarzyszy artystom, a może wyciszasz się, zapominając o problemach natury egzystencjalnej i relaksujesz się w akompaniamencie fortepianu, gitary czy fletu? Czy może preferujesz utwory rodem z klasycznego kabaretu?

fot. www.teatrziemirybnickiej.pl

Za muzykę odpowiedzialni są: Piotr Tkocz, Paweł Horbajczuk oraz Mateusz Zbigniew Suchan, którzy wraz z chórem stworzyli urokliwe i niejednokrotnie błyskotliwe kompozycje do najlepszych tekstów poetyckich w Rybniku. Klimat klubokawiarni porwie wszystkich w niesamowity świat pełen błogiego ukojenia i odpoczynku. Pozwoli także wzbogacić swoją muzyczną wyobraźnię.

TWÓRCY: Reżyseria – Mateusz Zbigniew Suchan; Muzyka – Piotr Tkocz, Mateusz Zbigniew Suchan, Igriana Bartoszek, Paweł Horbajczuk;

OBSADA: Zespół Teatru Na Pół; Krzysztof Marek; Marta Malcharek; Piotr Tkocz oraz zaproszeni goście. Sala Kameralna TZR. Bilety: 20 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024