Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Sezon na radlińskiej tężni do 16 grudnia

To prawdopodobnie najdłuższy sezon na tężni w Radlinie. Z dobrego wpływu solanki na nasze zdrowie będzie można korzystać aż do 16 grudnia.

Szacowany czas czytania: 00:17

Pozwala na to pogoda, zima jak na razie nie jest łaskawa i nie straszy silnym mrozem. Z inhalacji korzysta wielu mieszkańców naszego regionu. Te pozwalają na „odtrucie” organizmu, który na co dzień narażony jest na kontakt z zanieczyszczonym powietrzem. Godzinna inhalacja solanką zapewnia dostarczenie do organizmu sporej dawki jodu- porównywalną z trzydniowym pobytem nad morzem.

REKLAMA