Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla „stoją pod ścianą”

Facebook Twitter

By dalej myśleć o obronie tytułu Mistrza Polski, dzisiaj (11.05.) muszą wygrać. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla "stoją pod ścianą". W finałowej rywalizacji jastrzębianie przegrali dwa mecze z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i ich rywalowi brakuje jednej wygranej, by sięgnąć po tytuł.

Dziś mecz numer 3. Spotkanie odbędzie się w Kędzierzynie-Koźlu. „Nie mamy innego wyjścia musimy wygrać” – mówi przyjmujący Jastrzębskiego Węgla, Rafał Szymura:

Rafał Szymura: Rywalizacja jeszcze nie jest zakończona, dalej mamy szansę odwrócić losy tego finału i mam nadzieję, że to zrobimy. Będziemy robić wszystko, dołożymy wszelkich starań, żeby tak było. Będzie ciężko, w Kędzierzynie-Koźlu jest bardzo trudny teren. My jesteśmy po raz kolejny w tym sezonie postawieni pod ścianą i musimy rzucić wszytko co mamy najlepsze. Myślę, że w sporcie wszystko jest możliwe i zostało nam tylko to zrobić

Na zdjęciu Trevor Clevenot. Fot. jastrzebskiwegiel.pl

W tym tygodniu klub poinformował, że przedłużył na kolejny sezon kontrakt z francuskim przyjmującym Trevorem Clevenotem. Zawodnik, który ma na swoim koncie tytuł mistrza olimpijskiego nie kryje radości, że zostaje w drużynie z Jastrzębia:

Trevor Clevenot: Po pierwsze, jestem tu po prostu szczęśliwy. Klub jest świetny, z wielkimi ambicjami. Walczymy o mistrzostwo i to dlatego chcę zostać. Pragnę dać temu Klubowi więcej. Jestem zadowolony, że udało się w tym sezonie wygrać Superpuchar – to było pierwsze takie trofeum dla Klubu. Ale chcę dać jeszcze więcej i dlatego zostaję na dłużej. Jestem tu niesamowicie szczęśliwy.

Jak zagra dzisiaj Trevor Clevenot i jego koledzy? Czy są w stanie zwyciężyć? Początek spotkania o godzinie 17.30.

Trevor Clevenot

  • Data urodzenia: 28.06.1994r.
  • Miejsce urodzenia: Royan, Francja
  • Pozycja: Przyjmujący
  • Wzrost: 199 cm
  • Waga: 89 kg
  • Zasięg w ataku: 345 cm
  • Zasięg w bloku: 326 cm

Kluby: Spacer’s de Toulouse, LPR Volley Piacenza, Revivre Milano, Gas Sales Piacenza.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2022