StartSport W Radiu 90 Wiadomości Wiadomości dnia Wideo

Siatkówka plażowa na najwyższym poziomie, czyli Plaża Open w Rybniku [FOTO, WIDEO]

Co nam powiedział?

Piąta edycja, można powiedzieć, że Rybnik spisał się na piątkę, a nawet na szóstkę! Możemy liczyć na gościnność MOSiR-u jeżeli chodzi o obiekt, spełnia on wszelkie standardy, aby organizować Puchar Polski. Frekwencja dopisała, kibice na trybunach również – bawili się razem z animatorami. Poziom sportowy był wysoki (…).

Podczas rybnickiego turnieju wśród pań triumfowała para Magdalena Saad i Agata Wawrzyńczyk:

Bardzo się cieszymy, że udało nam się w Rybniku wygrać, bardzo fajny klimat jest tutaj. Można było czuć tą wyjątkowość, no i wygrałyśmy, więc super! Mecz finałowy był ciężki i nie bez walki, ale fajnie, że udało się nam zwyciężyć. To już kolejne zwycięstwo, z każdym turniejem ciężej się wygrywa, więc to cieszy jeszcze bardziej. Rybnik jest nasz!

Wśród mężczyzn najlepsi nieoczekiwanie byli Martin Chiniewicz i Michał Korycki:

Zdecydowanie to zaskoczenie. Aczkolwiek wiedzieliśmy, że przeciwnicy mają o jeden mecz więcej w nogach, w tym upatrywaliśmy swojej szansy, że chłopaki nie dadzą rady kondycyjnie. (…) Koniec końców to my okazaliśmy się lepsi. To był mój pierwszy występ telewizyjny, dlatego trochę się go obawiałem, ale kiedy pierwszy gwizdek zabrzmiał, emocje puściły, została czysta sportowa rywalizacja. To jest piękny kompleks, po tym zwycięstwie będziemy z chęcią na niego wracać!

Na finałowych spotkaniach turnieju Plaża Open w Rybniku był reporter Radia 90 Robert Krzyżaniak.

Zobaczcie zdjęcia:

Zostaw komentarz