Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Słonik Bombik”, bajka muzyczna dla dzieci i dorosłych

Facebook Twitter

Już jutro (20.10) o godzinie 16:00 w ramach 50.Rybnickich Dni Literatury, w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbędzie się spektakl bajkowy dla dzieci pt."Słonik Bombik".

Jest to opowieść oparta na znanej bajce autorstwa Bogusława Zemana SSP „Przygody Słonika Bombika”. Niezwykła historia łaciatego słonia, który zmaga się z problemem akceptacji swojej odmienności. Wytykany przez innych przechodzi wewnętrzną drogę: z ciemności odrzucenia do odkrycia wzniosłej prawdy o sobie – bycia niezwykłym i wyjątkowym. Ta wspaniała historia ożywiona teatralnymi środkami: piękną scenografią, porywającą muzyką odgrywaną na żywo, przeprowadza widza przez całą paletę emocji – humor, smutek, strach, odwagę aż do pełnej radości. Spektakl, dzięki swojemu przesłaniu, skierowany jest do widza w każdym wieku!

Grupa teatralna SKENE oraz Żorski Teatr Muzyczny: osoby na stałe związane z żorską sceną muzyczną i teatralną, mające za sobą udział w wielu widowiskach muzycznych i koncertach: m. in. „Mały książę”, „Sat periculosum est hoc. Rzecz wielce niebezpieczna”, „Piosenka Jest dobra na wszystko”, „Każ bych był”, „Jak ogień”, „Z serca do serca”.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2022