Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

To było urodzinowe spotkanie przy furtce [WIDEO]

Facebook Twitter

9 dzień czerwca i 9 urodziny pewnej Magdy.... Dziś przedpołudniem nasi dziennikarze wraz z dzielnicowymi z Rybnika odwiedzili szanowną jubilatkę. Magda - lat 9, jej siostra Ola- lat 5, mama, tata i babcia są na kwarantannie już szósty tydzień...

Zaczęło się od tego, że do Radia 90 napisała Monika, ciocia Madzi:

Zwracam się do Państwa w pewnej sprawie, wiemy, że nasze Radio 90 ma MOC, czy jesteście w stanie nam pomóc i sprawić jej niespodziankę, żeby chociaż na chwilę mogła zapomnieć o tej kwarantannie?

Pojechaliśmy więc z pozdrowieniami i z życzeniami:

Magda wraz z młodszą siostrą i resztą rodziny jest szósty tydzień na kwarantannie. To bardzo długo– nie ukrywa mama Magdy:

Bardzo długo, ale czekamy już na ostatnie wymazy, bo już są negatywne, ostatnie będą miały: Madzia i babcia. I już będziemy wolni! Mam nadzieję, że do dwóch tygodni to się już skończy.

Każdego dnia rybniccy policjanci objeżdżają kilkaset miejsc, w których mieszkańcy są na kwarantannie. Do kontroli, codziennie, jest ponad 2 tysiące osób- mówi Dariusz Jaroszewski z rybnickiej policji:

Kwarantanna jest trudnym czasem dla dorosłych, a tym bardziej dla dziecka, już nie mówiąc o tym kiedy kiedy ma urodziny, dlatego postanowiliśmy wziąć udział w akcji z Radiem 90, aby sprawić trochę uśmiechu, radości dziewczynce, w tym jakże ważnym dla niej dniu. Są to 9. urodziny, dlatego policjanci złożyli życzenia, jak również przekazali skromny upominek, żeby dziewczynka zobaczyła, że nie jest sam, że ktoś ją wspiera!

 

W Orzepowicach byli Gosia Kmieciak i Przemek Niedźwiecki.

Madziu, wszystkiego najlepszego!

Na pamiątkę publikujemy dla Ciebie jeszcze film:

Nasze zdjęcia:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj