Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Trwają poszukiwania 30-latka z Jastrzębia-Zdroju. W akcji policyjny helikopter i dron

Facebook Twitter

Nadal trwają poszukiwania zaginionego Tomasza Hermana. W czwartek (04.06.) w Kaczycach w powiecie cieszyńskim, kontynuowane były poszukiwania zaginionego 30-latka z Jastrzębia-Zdroju. W akcji wykorzystywany był między innymi policyjny helikopter Sokół oraz dron.

Fot. Michał Piątek / jastrzebie.slaska.policja.gov.pl

Tomasz Herman, 30-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju wyjechał z domu  27 maja br. Rodzina zgłosiła zaginięcie kilka dni później w sobotę 30 maja. Od tamtej pory mundurowi poszukują mężczyzny, który nadal nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W czwartek (04.06.) mundurowi poszukiwali zaginionego w Kaczycach-powiat cieszyński. Policjanci wydziału kryminalnego pozyskali informację, iż mężczyzna ostatni raz widziany był w miejscowości Kaczyce nad rzeką Olzą. W poszukiwania po stronie polskiej z powietrza zaangażowany był helikopter SOKÓŁ. Policja z Czech po czeskiej stronie Olzy poszukiwała zaginionego przy pomocy drona. Ze względu na wysoki poziom wody i silne nurty rzeki nie mogli czynności podjąć płetwonurkowie.

Rysopis zaginionego: wzrost 190 cm, krępej budowy ciała, oczy szaro niebieskie, włosy: krótkie ciemny blond.
Ubiór zaginionego: spodnie dresowe oraz bluza koloru ciemnego, czerwone adidasy..

Widziałeś tego mężczyznę?

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje, na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju– tel. 47 85 54 200 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 997 lub 112.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2021