Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ważne informacje dla czytelników! 17 i 18 lutego raciborska biblioteka nieczynna

Facebook Twitter

Raciborska biblioteka stawia na stały rozwój i wprowadza nowy katalog biblioteczny! Wdrożenie systemu wymusza jednak chwilowe zamknięcie wszystkich oddziałów i filii biblioteki, które nastąpi w dniach 17-18 lutego.

fot.mat.prasowe

Oddziały i filie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu będą nieczynne 17 i 18 lutego. W tych dniach nie będzie działał także katalog biblioteczny, a co za tym idzie niemożliwe będzie korzystanie z opcji zamówień i rezerwacji. Czytelnicy nie muszą obawiać się kar – terminy zwrotu wszystkich zbiorów przypadające na okres zamknięcia zostały przesunięte, podobnie jak terminy ważności zamówień i rezerwacji.

Nowy katalog zacznie obowiązywać w piątek 19 lutego.

Nowością będzie logowanie do konta bibliotecznego za pomocą zarejestrowanego w bibliotece adresu e-mail! Począwszy od 19 lutego, Czytelnicy będą mogli samodzielnie migrować swoje konto lub zapisać się do biblioteki za pośrednictwem Internetu. Wszelkie wskazówki, instrukcje i wytyczne będą dostępne już wkrótce w zakładce „ABC czytelnika” na stronie internetowej biblioteki.

Liczymy, że nowy katalog spotka się z aprobatą naszych czytelników. Oprócz nowej szaty graficznej i doskonalszej wyszukiwarki, użytkownicy mogą liczyć na opcje samodzielnej prolongaty, zamawiania i rezerwacji zbiorów, możliwość wystawiania recenzji czy zgłaszania propozycji zakupu

– mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor biblioteki w Raciborzu.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 lutego 2021