Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

WEEKEND zagra w weekend. Będzie zabawa na dożynkach w Hażlachu!

Facebook Twitter

Kolejne dożynki w regionie wracają po przerwie wywołanej pandemią. W sobotę (3.09.) w Hażlachu dziękować za plony będą rolnicy z powiatu cieszyńskiego.

fot. pixabay.com

Uroczystości rozpoczną się o 13.00 przy Domu Przyrodnika, stamtąd wyruszy korowód dożynkowy. O dobry humor uczestników zadba Kabaret RAK – to o godz. 18.00, a o 20.00 na scenie pojawi się zespół WEEKEND. Potem do tańca przygrywać będzie zespół Stylowy Band. Dożynkom towarzyszyć będzie wystawa sprzętu rolniczego.

Program imprezy:

O 13.00 rozpoczynamy uroczystości przy Domu Przyrodnika, by następnie udać się korowodem na nabożeństwo ekumeniczne do kościoła ewangelicko-augsburskiego.

Około godziny 15.30 będziemy witać uczestników korowodu przy bibliotece w Hażlachu (ul. Główna 37), a od 16.00 rozpoczniemy uroczystości dożynkowe.

Po części oficjalnej zapraszamy do zabawy. O wprawienie uczestników w dobry humor zadba Kabaret RAK – to o godz. 18.00, a o 20.00 na scenie pojawi się zespół WEEKEND.

Po koncertach o zabawę zadba zespół Stylowy Band.

Nie zabraknie oczywiście strefy gastronomicznej, dzieci będą mogły korzystać z atrakcji dla nich przeznaczonych w godzinach od 16.00 do 20.00.

Dożynkom towarzyszyć będzie wystawa sprzętu rolniczego.

fot. www.gokhazlach.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj