Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Weekendowe spotkania JKH GKS Jastrzębie oraz GKS-u Jastrzębie odwołane

Facebook Twitter

Zima przeszkodziła piłkarzom i hokeistom z Jastrzębia. Nie odbyły się zaplanowane na miniony weekend spotkania ich drużyn. 

JKH GKS Jastrzębie
Fot. jkh.pl

Piłkarze GKS-u Jastrzębie już w czwartek (30.11) wiedzieli, że nie rozegrają sobotniego spotkania. A mieli zmierzyć się na własnym stadionie z KKS-em Kalisz. Klub poinformował, że w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i złym stanem boiska spotkanie zostaje odwołane. Ustalono już nowy termin. Mecz zostanie rozegrany wiosną przyszłego roku, przełożono go na 13 marca.

Ku zaskoczeniu swojego niedzielnego meczu nie rozegrali także hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie. Na Jastorze mieli zmierzyć się z Re-Plast Unią Oświęcim. Jednak hala lodowiska została całkowicie zamknięta, a obiekt w weekend wyłączono z użytkowania. Przyczyna? Jak się dowiedzieliśmy, zbyt duża i ciężka pokrywa śnieżna zalegająca na dachu hali, powyżej dopuszczalnej normy. Obiekt był odśnieżany od sobotniego poranka, ale nie udało się na czas zrzucić całego śniegu. Na razie nie ustalono nowej daty spotkania hokeistów.

Informacja dla kibiców JKH GKS Jastrzębie

Zakupione już bilety na niedzielne spotkanie, które nie zostało rozegrane można „przenieść” na inny dowolny mecz na Jastorze. Wniosek w tej sprawie należy skierować na adres e-mail [email protected]

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024