Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Weź udział w konkursie fotograficznym

Facebook Twitter

Twoją pasją jest fotografia? Masz cierpliwe oko i coś do powiedzenia? Weź udział w tematycznym konkursie pt. „Człowiek w przestrzeni Wodzisławia Śląskiego", do udziału w którym zaprasza Wodzisławskie Centrum Kultury.

Fot. wck.wodzislaw-slaski.pl

Temat zadania do wykonania nawiązuje do myśli przewodniej II Festiwalu dokumentu „Optyka wymienna”, który transmitowany był online z Wodzisławskim Centrum Kultury. Organizatorzy czekają na fotograficzne wypowiedzi o ludziach w przestrzeni Wodzisławia Śląskiego.

Konkurs jest pokłosiem naszego Festiwalu dokumentu „Optyka wymienna”. Proponujemy udział w ciekawym przedsięwzięciu, które powoli na indywidualne spojrzenie na ludzi w przestrzeni miasta. Tym bardziej, że fotografie oceni jury pod okiem samego Mariusza Foreckiego, który chętnie przyjął zaproszenie do włączenia się w organizację konkursu i wyboru najciekawszych prac. Sam też przekazał ciekawe publikacje, które trafią do autorów najciekawszych fotografii

– mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Fot. Mariusz Forecki

Konkurs adresowany jest do pełnoletnich pasjonatów dobrych kadrów, którzy mogą zgłosić od 1 do 3 fotografii w terminie do 20 sierpnia br. Prace należy przesyłać w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected]l. Zdjęcia o charakterze dokumentalnym muszą być zapisane w formacie JPG. Dłuższy bok fotografii powinien mieć nie mniej niż 2400 pixeli, zaś minimalna rozdzielczość zdjęcia musi wynosić 300 dpi.

Fot. Mariusz Forecki

Do laureata konkursu powędruje znakomita książka Mariusza Foreckiego „Mechanizm”, opatrzona autografem znamienitego fotografa dokumentalisty oraz inne publikacje. Bez wątpienia to idealna motywacja do twórczego działania. Ponadto, wszystkie prace opublikowane zostaną w mediach społecznościowych WCK, zaś zwycięski obraz doczeka się także publikacji w wersji drukowanej „Gazety Wodzisławskiej”. Nadesłane fotografie oceni fachowe jury. Najlepiej zapoznać się także z regulaminem konkursu.

Czytaj także:

  • Wodzisław: Stypendystka Ministra Kultury i arcymistrz logicznego myślenia

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj