Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław Śląski: Kolejna szansa na wizytę specjalisty z kamerą termowizyjną

Facebook Twitter

Bezpłatne badania już w przyszłym tygodniu (20-24.02.) w Wodzisławiu Śląskim, wykona je specjalista wyposażony w kamerę termowizyjną. Sprawdź, jak się zapisać.

Badania kamerą termowizyjną w Mszanie
Fot. pixabay.com

Dzięki pomiarowi możemy sprawdzić m.in.: przenikalność cieplną przegród, brak ciągłości ocieplenia i uszkodzenia budynku. Ale także zawilgocenia czy nieszczelność stolarki. Specjalne urządzenie wskaże także mostki termiczne oraz stan wentylacji. To wszystko ma wpływ na straty energetyczne w budynku a co za tym idzie zwiększone nakłady na paliwo do ogrzania budynków.

Badanie utraty ciepła prowadzone będzie przez Ekodoradcę, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Jak się zapisać?

Zapisy przyjmowane są telefonicznie w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (tel. 32 45 90 454). Badanie potrwa ok. 40 minut.

Pomiary budynków za pomocą kamery termowizyjnej będą wykonywane w ramach zintegrowanego projektu LIFE pn. „Śląskie. Przywracamy błękit. Kompleksowa realizacja Programu ochrony powietrza dla województwa śląskiego”.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 czerwca 2023