Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław Śląski: Pijani kierowcy zatrzymani przez drogówkę

Facebook Twitter

Dwaj pijani kierowcy zatrzymani przez wodzisławską drogówkę. Pierwszy jechał osobowym fordem mając prawie 3 promile, drugi z podobnym wynikiem prowadził ciężarówkę.

Fot. zory.policja.gov.pl

Wczoraj (24.05.) wodzisławska policja została powiadomiona, że osobowym fordem, do sklepu na ulicy Raciborskiej w Gorzycach, przyjechał mężczyzna, który może być nietrzeźwy. Świadek pojechał za nim, informując o bieżącej lokalizacji. Policjanci zauważyli pojazd na ulicy Pszowskiej w Wodzisławiu Śląskim i zatrzymali go do kontroli drogowej. Jak się okazało, 51-letni mieszkaniec Wodzisławia był nietrzeźwy. W swoim organizmie miał prawie 3 promile. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna, za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie się tłumaczył przed sądem.

Dziś (25.05.) wczesnym rankiem, na Miejscu Obsługi Podróżnych w Mszanie, policjanci z wodzisławskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd ciężarowy. Kierowcą ciężarówki był 31-letni cudzoziemiec, który wydmuchał ponad 3 promile. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kiedy już wytrzeźwieje, śledczy przedstawią mu zarzut kierowania pojazdem mechanicznym znajdując się w stanie nietrzeźwości i trafi przed sąd. Policjanci zatrzymali już jego uprawnienia do kierowania.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024