Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wygraj bilety na koncert sanah. To będzie hit! [KONKURS w RADIU 90]

Facebook Twitter

Czy są tu wielbiciele przebojów sanah? Mamy dla Was świetną wiadomość: w Radiu 90 do wygrania bilety na koncert sanah, który odbędzie się 15 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Bilety na koncert sanah

Bilety na koncert sanah w Radiu 90

To będzie święto dla wszystkich fanów sanah! Także w naszym regionie nie brakuje miłośników autorki takich hitów jak „Szampan”, „Melodia” czy „Ale jazz” wyśpiewanego z Vito  Bambino.

sanah już w połowie sierpnia zagra na Stadionie Śląskim

W Radiu 90 mamy dla naszych słuchaczy bilety na koncert sanah w Chorzowie. Kto chce? Piszcie: jakie są Wasze przeboje/hity tego lata?

Mogą być te muzyczne… ale przede wszystkim interesują nas te z życia wzięte: wakacyjne miejscówki, które zrobiły na Was ogromne wrażenie i przebojem zdobyły Wasze serca. Wydarzenia, historie, o których opowiadacie zaczynając słowami „no to był hit tych wakacji…”, a może hitowe były potrawy, których kosztowaliście po raz pierwszy?

Co jest dla Was hitem/przebojem tych wakacji? Czekamy na Wasze kreatywne historie, im ciekawiej tym… większe szanse na podwójne zaproszenia na koncert sanah na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Do dzieła!

KONKURS ROZWIĄZANY. DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ

Zabawa w Radiu 90 trwa do czwartku (10.08), finał w programie popołudniowym 11.00- 17.00.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023