Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wystawa „IMPULS” w Galerii Na Piętrze. Żorska biblioteka zaprasza na finisaż

Facebook Twitter

Wystawa przygotowana została pod kierunkiem dr hab. Judyty Bernaś przez studentów drugiego roku międzyuczelnianego kierunku Arteterapia. Finisaż wystawy został zaplanowany na 13 maja, na godzinę 18:00.

fot.mbpzory.pl / Mateusz Zagalski, NIEWIDZIALNI / druk pigmentowy/ fotografia

Autorami realizacji artystycznych są studenci:

Nasz czas poznania przypadł na nieprzyjazny okres ograniczenia, niewiedzy, bojaźni. Był to czas, w którym część społeczeństwa zwróciła się do swojego wnętrza, lecz inna cześć zwróciła się na zewnątrz. Obserwowaliśmy wiele gestów bezinteresownej pomocy. Ten czas uświadomił wszystkim, że w pojedynkę niewiele jesteśmy w stanie zrobić, że jesteśmy częścią całości, a do egzystencji jest nam niezbędny drugi człowiek i kontakt z nim. Ponownie uświadomiliśmy sobie, że życie jest bezcenne.

-informuje Judyta Bernaś.

Ekspozycja to 12 różnych artykulacji, osobowości i postaw artystycznych. Połączone zostały ze sobą głównie przez zamiłowanie do sztuki. Artyści podkreślili terytorium swoich zainteresowań i badań artystycznych. Każdy z ich posłużył się innym medium. Na wystawie znajdziemy fotografie, malarstwo, muzykę czy ubiór.

fot.mbpzory.pl Daria Kowalska, CZUŁE STRUNY / obiekt

Niech ta wystawa będzie inspiracją do zmian, poprzez refleksję nad realizacjami artystycznymi zapraszam do wejrzenia w głąb siebie…

-zaprasza Judyta Bernaś.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 maja 2021