Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Psy prezentują się w sposób naturalny i prawdziwy”. Wystawa PSYgarnij PSYjaciela w Focus Park [FOTO]

Facebook Twitter

Roksi, Hektor, Skoti i Pedro. To tylko niektórzy z czworonożnych bohaterów wyjątkowej wystawy w Focus Park w Rybniku. Przez cały kwiecień w centrum handlowym można oglądać fotografie psiaków, które w rybnickim schronisku czekają na adopcję.

Mówi Sonia Kostecka, dyrektor centrum handlowego Focus Park w Rybniku:

Sonia Kostecka: Głównym celem tej wystawy jest promocja adopcji. Myślę, że wiele osób, mieszkańców Rybnika nie zdaje sobie sprawy na czym to polega. My poprzez tą wystawę chcemy właśnie pokazać jakie fajne psiaki są w naszym schronisku. Psiaki, które szukają domu. Zwieńczeniem tej wystawy będzie impreza tutaj u nas w centrum, 30 kwietnia, podczas której będziemy opowiadać jak do tej adopcji można podejść, jakie warunki należy spełnić, aby móc przyjąć takiego psiaka do siebie do domu. Sami bardzo kochamy zwierzęta, również jestem posiadaczką i miłośniczką psiaków, więc tym bardziej warto o tym mówić głośno.

Zgodnie z zamysłem fotografa Macieja Gapińskiego – psy prezentują się w sposób naturalny i prawdziwy – tak, aby jak najlepiej oddać swój charakter, wizerunek i emocje:

Sonia Kostecka: Tak, to jest nasz autorski pomysł. W sesji wzięło udział 19 psów, to była dość profesjonalna sesja, na terenie schroniska w Rybniku. Pomysły ze zdjęciami psiaków w takiej formie to jest nasz pomysł. Każdy element, który został dodany do fotografii, przedstawia charakter tego psa. Mieliśmy okazję poprzebywać z tymi psiakami, każdy pokazał swoje emocje. (…)

Odwiedzając wystawę można od razu uzyskać niezbędne informacje na temat procesu adopcyjnego psiaków

Już 30 kwietnia między 11.00 a 18.00 wydarzenie pod hasłem „Focus na 4 łapy”, w czasie którego będzie można odwiedzić centrum ze swoim pupilem, skorzystać z darmowych szczepień dla czworonogów, mini targów, punktu foto, gdzie będzie można wykonać zdjęcie ze swoim psiakiem, będzie też prowadzona zbiórka darów na rzecz schroniska.

Sprawdź szczegóły:

Focus na 4 ŁAPY – wyjątkowy PSI event – 30 kwietnia

W ostatni dzień kwietnia, mieszkańcy Rybnika będą mogli zaplanować wizytę do Focus Park wraz ze swoim psim pupilem, na których czekać będzie ogrom niespodzianek! Wśród przygotowanych atrakcji pojawią się:

  • punkt foto, w którym nasz fotograf uwieczni Twojego pupila
  • stanowisko z chustami dla czworonożnych przyjaciół z możliwością ich spersonalizowania poprzez nadruk imienia
  • mini targi – spotkanie z lokalnymi wystawcami, którzy zaprezentują m.in. przepiękne akcesoria dla pupilów i pyszne smakołyki, a także udzielą porad behawiorystycznych i groomerskich,
  • zbiórka darów na rzecz schroniska w Rybniku – każdy z odwiedzających może przynieść ze sobą karmę dla psiaków, smycze, zabawki itp.
  • bezpłatne szczepienia zwierzaków zorganizowane we współpracy z lokalnym gabinetem weterynaryjnym (przy głównym wejściu do galerii – od strony ulicy Rynkowej)

Zobacz zdjęcia:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2022