StartKultura

Wystawa zdjęć Klubu Fotografii FORMAT

Na wystawę składają się zdjęcia siedmiu fotografów z grupy działającej przy fundacji EDF Polska przy rybnickiej elektrowni. Podkreślają, że łączy ich pasja i podejście do fotografii jako sztuki, spotykają się, organizują warsztaty i konkursy fotograficzne. Od 2004 roku tworzą Rybnicki Festiwal Fotografii.

W wystawie udział biorą:

Katarzyna Kaczmarczyk, Andrzej Bieniak, Marcin Giba, Artur Musioł, Agnieszka Brzezińska, Jarosław Zadora, Łukasz Grycicha.

Format to grupa ludzi, dla których fotografia jest pasją. Format to zespół, który na świat stara się patrzeć przez pryzmat miejsca, światła i czasu. Format to ludzie, dla których zdjęcie jest symbolem, namacalnym dowodem wrażliwości człowieka na emocje zaklęte w obrazie.

Organizujemy wystawy i warsztaty fotograficzne, Rybnicki Festiwal Fotografii (od 2004 roku) oraz konkurs fotograficzny „Rybnik – moje miasto”.

Jesteśmy grupą otwartą. Jeśli czujesz, że fotografia jest sztuką i myślisz o niej jak o sposobie wyrażania własnych emocji, jeśli chcesz lepiej rozumieć warsztat fotografii i umiejętnie dobierać metody pokazania otaczającego nas świata, dołącz do nas. Działamy przy Fundacji EDF Polska.

Zostaw komentarz