Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Zatrzymani za posiadanie i handel narkotykami

Facebook Twitter

Raciborscy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców miasta posiadających przy sobie znaczne ilości środków odurzających. Nadzorowana przez Prokuraturę Rejonową w Raciborzu sprawa ma charakter rozwojowy.

Fot. raciborz.slaska.policja.gov.pl

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 29 lat, których już wcześniej podejrzewali o handel substancjami odurzającymi. Typowania policjantów okazały się trafne i podczas zatrzymania u mężczyzn znaleziono znaczne ilości środków odurzających: 72 gramy marihuany oraz 135 gramów haszyszu.

W środę (10.06.) obaj mieszkańcy Raciborza zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty w tej sprawie. Starszy z nich, 29-latek odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Młodszy z zatrzymanych, oprócz zarzutu o posiadanie znacznych ilości środków odurzających, usłyszał także zarzut wprowadzania do obrotu tych substancji, za co grozido 12 lat więzienia.

Nadzorowana przez Prokuraturę Rejonową w Raciborzu sprawa ma charakter rozwojowy, wobec czego można spodziewać się kolejnych zatrzymań.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj